Praktilised nõuanded – kuidas nõuda elatist juba 20.06.2018!

Kuidas saaks oma lapsele elatist nõuda? See küsimus eeldab juriidilist nõustamist. Kuid just elatist mittemaksvate teise poole esindajatel, kes üksi last kasvatavad,  napib vahendeid, et minna juristi juurde esmasele nõustamisel turuhinnaga. Vahel ei ole jälle last kusagile panna….ja jääbki nõudmata või venima , kuigi nii mõnigi teist saaks peale esmast konsultatsiooni suurepäraselt ise asjaga hakkama. Superlapsehoidjal on lahendus: kordades oluliselt soodsam grupikonsultatsioon, mille raames lisaks etteantud temaatikale saab esitada just teid huvitavaid küsimusi.

Lisaks on antud grupikonsultatsiooni lisaväärtus lapsevanematele, kellel puudub hetkel suvepuhkuse tõttu lapsehoidja.

Nimelt saate oma lapsukesed kaasa võtta, keda hoiab lapsehoidja ajal, mil teile jagab professionaalset õigusabi eelviidatud teemal 22- aastase perekonnaõiguse praktilise kohtukogemusega jurist ja oma ala tunnustatud spetsialist Alla Raudsepp.

Kuna olulised aspektid paljuski kattuvad, saabki grupikoolituse raames üsna selge ülevaate, kuidas hagiavaldust koostada, esitada ning tõendada, sest suur töö, mille eest ilmselgelt ei ole mõtet üle maksta, kui te seda ei soovi, tuleb teha lapsevanemal endal. Ja edasi saab juba igaüks ise otsustada, kas koostab ja esitab hagiavalduse ise või siiski otsustab juristi kasuks.

Oma kogemusest võin öelda, et paljud vanemad saavad sellega suurepäraselt ise hakkama just peale eeliviidatud konsultatsiooni.

Väga populaarseks saanud grupikonsultatsioon, mille raames saate vastused eelviidatud küsimusele, toimub 20.06.2018.a. kell 11.00 – 12.30 Pärnus, Lõhe 1.

Koha tagab kindlasti eelregistreerimine ettemaksu tasumisega Superlapsehoidja pangaarvele SEB EE881010220234923228 või Swedpangas EE142200221061668422 . Pangaarvele ettemaksuga osalustasu 25.00 eurot ja kohapeal 30.00 eurot.

Eelregistreeruda saab 19. juunini.

Meeldivate kohtumisteni ja kellel küsimusi, saate kirjutada e-mailile info@superlapsehoidja.ee või helistada telefonil 588 599 83.

et